Proč si vybrat právě nás

  • Pokud si objednáte naši společnost, zajišťujete si kvalitní služby a spokojené zákazníky na Vaší akci.

  • Vaši akci budou zdobit naše atrakce, tak jako růže zkrášluje Vaše stoly. Jsou ručně zdobené malbou a vyřezáváním a mají  krásný a originální design.

  • Nejen atrakce ji budou zdobit, ale i jejich obsluha. Obsluhujeme v krásných kostýmech. Naše vystoupení provozujeme v historických varietních kostýmech, ale také nabízíme přitažlivou staročeskou variantu.

  • Návštěvníci Vaší akce budou nadšeni přístupem našich obsluhujících, jejich humorným projevem. Při obsluze mluvíme s dětmi a máme s nimi osobní kontakt. Zábava je interaktivní, tj. dítě není pouhým konzumentem předložené zábavy, ale formou hry, soutěží a vložením vlastního úsilí pomáhá zábavu samo utvářet. Když má obavy, tak ho uklidníme že je vše v pořádku, samo si řekne jestli chce aby jízda byla rychlá nebo pomalá.

  • Nebudeme vám kazit slavnosti hlučnýmy motory, které podle nás do středověku a dávné historie nepatří. Veškeré atrakce jsou na ruční pohon. K pohonu používáme vlastní síly a námahy. Ruční pohon sice neumožňuje maximální extrémní rychlosti jako elektrický motor, ale umožňuje právě onen osobní kontakt s každým malým i větším zákazníkem. "Je to jiné než si sednout do lodičky a čekat až někdo zmáčkne knoflík."

  • Svěřené děti, které vozíme, se cítí bezpečně, pokud se bojí, okamžitě atrakci zastavujeme. Bezpečnost našich atrakcí je prověřena již více než 70 tisíci svezenými dětmi. Dbáme na zodpovědný přístup všech obsluhujících, kteří jsou řádně poučeni o bezpečnostních zásadách provozu.

  • S námi se rozhodně nebudete nudit. Nabízíme humorné a vtipné provedení nejen atrakcí, ale i ostatních doplňků. Například nosíme plácačky na mouchy alias jako z filmu Tři veteráni a používáme často fotografované legrační cedule s nápisy třeba: Maminky houpeme až po 9 hodině večer, Dnes Vás obsluhují naši nejhezčí chlapci aj. Zkrátka s námi je o zábavu postaráno. Nejen děti si přijdou na své, ale i dospělí, kteří se jen tak procházejí, mají se stále na co dívat, co komentovat a třeba se i zaposlouchat do hudby linoucí se ze starých tlampačových amplionů.

  • Za dobu našeho fungování jsme obsloužili již více než 100 000 malých i větších zákazníků!

  • Pokud se budete rozhodovat o naší společnosti, budeme rádi, když se na nás přijedete podívat. Myslíme si, že osobní zkušenost vydá za tisíc slov.