2003 až 2015

2. 8. - 3. 8.

Rumpálování

Strakonice

 

6. 9. - 7. 9.

Historické slavnosti

Vimperk

 

6. 12. - 7. 12.

Adventní trhy pod rumpálem

Strakonice

 

2004

30. 4.

Čarodějnice

Strakonice

 

29. 5.

Dětský den

hrad Rabí

29. 5.

Dětský den

Radošovice u Strakonic

 

5. 6.

Dětský den

Sousedovice u Strakonic

11. 6. - 12. 6.

Dotkni se Písku

Písek

 

5. 7.

Husovy oslavy

Husinec

17. 7. - 18. 7.

Krčínova Třeboň

Třeboň

 

31. 7. - 1. 8.

Rumpálování

Strakonice

28. 8.

Císařský den

Kadaň

 

11. 9.

Táborská setkání

Tábor

18. 9.

Dětské odpoledne

Cehnice

28. 9.

Svatováclavská pouť

Výsluní u Chomutova

 

8. 10. - 4. 11.

Modrá pouť ODS

Severní čechy

 

 

2005

28. 5.

Dětský den

Radošovice

28. 5.

Dětský den

Hrad Rabí

 

2. 6.

Firemní večírek Zentiva

Rabí

5. 6.

Dětský den

Sousedovice u Strakonic

11. 6. - 12. 6.

Dotkni se Písku

Písek

18. 6. - 19. 6.

Liberecký jarmark

Liberec

18. 6. - 19. 6.

Slavnosti pětilisté růže

Český Krumlov

25. 6. - 26. 6.

Stříbření

Kutná hora

25. 6. - 26. 6.

Městské slavnosti

Kašperské hory

 

5. 7. - 6. 7.

Husovy oslavy

Husinec

16. 7.

Krčínova třeboň

Třeboň

30. 7. - 31. 7.

Rumpálování

Strakonice

 

27. 8.

Císařský den

Kadaň

 

2. 9. - 3. 9.

Slavnosti Královny Elišky

Hradec králové

10. 9.

Táborská setkání

Tábor

28. 9.

Svatováclavská pouť

Výsluní u Chomutova

 

1. 10.

Historické slavnosti

Zámek Nelahozeves

 

2006

29. 4.

Historické slavnosti

Zámek Nelahozeves

 

6. - 8. 5.

Jarní pouť

Těchonice u Klatov

27. - 28. 5.

Přehlídka koní

Zámek Mirošov u Plzně

27. - 28. 5.

Dětský den

Zámek Nelahozeves

 

3. 6.

Ocelové město

Ostrava - Havířské muzeum

17. 6.

Slavnosti pětilisté růže

Český Krumlov

24. 6. - 25. 6.

Městské slavnosti

Přerov

24. 6.

Městské slavnosti

Mladá Boleslav

 

6. 7.

Slavnosti mistra Jana Husa

Husinec

8. 7.

Hororové noci

Hrad Švihov

22. 7.

Reklamní akce TOMA

Máchovo jezero

22. 7.

Krčínova Třeboň

Třeboň

23. 7.

Reklamní akce TOMA

Orlické přehrada

29. 7.

Reklamní akce TOMA

Přehrada Nové Mlýny

 

5. 8.

Letecký den

Letiště Písek

19. 8.

Reklamní akce TOMA

Znojemská přehrada

26. 8.

Císařský den

Kadaň

28. 8.

Dětský den

Sousedovice

 

2007

6. 4.

Pohádkové království

Strakonice

 

26. 5.

Dětský den

Rabí

 

3. 6.

Zámecké slavnosti Lobkowitzů

Nelahozeves

 

5. - 6. 7.

Výročí nar. J. Husa

Husinec

21. 7.

 

Křivoklát

28. - 29. 7.

Rumpálování

Strakonice

 

11. - 12. 8.

Srnská pouť

Srní

18. 8.

Městské slavnosti

Vyšší Brod

29. 8.

Valdštejnské slavnosti

Cheb

 

1. 9.

Slavnosti královny Elišky

Hradec Králové

8. 9.

Slavnosti

Kolín

11. - 16. 9.

město pohádek

Jičín

17. 9.

Táborská setkání

Tábor

28. 9.

Svatováclavské slavnosti

Loket

 

1. - 2 . 11.

Adventní trhy

Strakonice

8. - 9. 11.

Advent

Křivoklát

 

2008

5. 4.

zahájení sezóny vodního mlýna

Hoslovice

11. 4.

Pohádkové království

Tábor

 

10. 5.

Slavnosti draka

Trutnov

24. 5.

Slavnosti Brodění

Český Brod

 

1. 6.

Dětský den

Lhotka u Mělníka

5. 6.

historické slavnosti

Rudolfov

6. 6.

 

Chlumec nad Cidlinou

27. - 28. 6.

slavnosti solné stezky

rachatice

 

6. 7.

slavnosi

Stachy

19. 7.

Pořádání slavností J. Krčína

Třeboň

21. 7.

Slavnosti pětilisté růže

Český Krumlov

 

2. - 3. 8.

spolupořádání Rumpálování

Strakonice

9. 8.

historické slavnosti

Hodonín

16. 8.

Srnská pouť

Srní

23. 8.

historické slavnosti

Vyšší Brod

30. 8.

Ražický permoník

Ražice

 

6. 9.

slavnosti královny Elišky

Hradec Králové

13. 9.

Táborská setkání

Tábor

20. 9.

otevírání cyklostezky

Kestřany

27. 9.

Svatováclavské slavnosti

Cheb



2009

21. 2.

Karlínský masopust

Praha 4 - Karlín

 

27. 3.

Eurofestival - projekt EU

Č. Budějovice

 

4. 4.

zahájení sezony vodního mlýna

Hoslovice

24. 4.

zahájení sezony

Strakonice

24. 4.

Dětský den

Maršov

25. 4.

Pohádkové království

Tábor

 

9. 5.

Slavnosti draka

Trutnov

16. 5.

Královské brodění

Český Brod

29. 5.

Dětský den

Rabování

30. 5.

Historické slavnosti

Zámek Korozluky

 

1. 6.

Dětský den

České Budějovice

19. 6.

Dětský den

Sibřina

24. 6.

Dětský den

České Budějovice

27. 6.

Horažďovické slavnosti

Horažďovice

26. 6.

Festival

Gmünd

 

4. 7.

Městské slavnosti

Stachy

11. 7.

Historické slavnosti

Horní Planá

12. 7.

Borůvkobraní

Borovany

18. 7.

Slavnosti Jakuba Krčína

Třeboň

 

1. 8.

Bitva

Tábor

8. 8.

Bitva

Mladá Vožice

15. 8.

Srnská poť

Srní

28. 8.

Valdštejnské slavnsti

Cheb

 

1. 9.

Oranžová pouť

Č. Budějovice

5. - 7. 9.

Slavnosti královny Elišky

Hradec Králové

6. 9.

Táborská setkání

Tábor

13. 9.

Slunce, seno, ...

Hoštice u Volyně

19. 9.

Pouť

Kamenné Žemrovice



2010

18.4. Pohádkový den

Tábor

8.5. Slavnosti draka

Trutnov

29.5. Dětský den

Rabí

30.5. Oslavy zámku

Korozluky

14.6. Slavnosti

Kolín

19.6. Pětilistá růže

Krumlov

3.7. Loutkové dny

Mirotice

24.7. Rumpálování

Strakonice

25.8. Valdštejnské slavnosti

Cheb

31.8. Firemní večírek

Liderovice

4.9. Slavnosti  královny Elišky

Hradec Králové

13.9. Táborská setkání

Tábor

19.9. Pouť

Kamenné Žehrovice

22.9. Eurofestival

Pardubice

25.9. Pouť

Praha 9

 

2011

17.4.

Pohádkový den Tábor

7.5.

Slavnosti draka Trutnov

15.5

Šermířské odpoledne Zámek Blatná

21.5.

Oslavy hradu Cheb

28.5.

Závod dračích lodí Lipno

28.5.

Lázeňské slavnosti Jáchymov

29.5.

Zámecké slavnosti Korozluky
2.6. Rabování

Státní hrad Rabí

3.-4.6. a 5.-6.6. Historické slavnosti

Hrad Točník

12.6. Dětský den

Mutěnice

18.6. Slavnosti pětilisté růže

Č. Krumlov

25.6. Dětský den

Radošovice

7.7. Šermířské odpoledne

Štěkeň

9.-10.7. Borůvkobraní

Borovany

14.7. Slavnosti výročí obce

Pištín

26.7. Rumpálování středověké slavnosti

Strakonice

21.8. Jazzový festival

Č. Budějovice

27.8. Valdštejnské lsavnosti

Cheb

3.9. Slavnosti královny Elišky

Cheb

8.9. Táborská setkání

Tábor

7.-9.9. Znojemská poť

Znojmo

17.9. Pouť

Třeboradice

25.9. Svěcení kostela

Kamenné Žehrovice

1.11. - 2.12. Adventní trhy na náměstí

České Budějovice

 

2012

22.5. Pohádkový den Tábor
5.5. Slavnosti draka Trutnov
6.5. Den otevřených dveří Ostrov u K.V.
19.5. Závod dračích lodí Lipno
                                                                                                                               
2.6. Dětský den hrad Rabí
8.-9.6. Dotkni se Písku Písek
     
16.6. Dětský den Veselí n. Luž.
22.-23.6. Slavnosti pětilisté růže Krumlov
23.6. Den plný strašidel Nové Hrady
     
14.7. Krčínovi slavnosti Třeboň
     
11.8. Mubea otevřený den automobilky Žebrák - firemní akce
18.8 Šermířské oslavy Jistebnice
18.8. Dětský den Vyšší Brod
25.8. Zámecká pouť Zámek Korozluky pouť
25.8. Císařské slavnosti Kadaň
1.9. Slavnosti královny Elišky Hradec Králové  
15.9. Třeboradické posvícení Praha
15.9. Táborská setkání Táborí
22.9. Svatováclavská pouť Kamenné Žehrovice
     
1.12. Adventní trhy Strakonický hrad

 

 2013

DATUM

MÍSTO

8.2. Karlínský masopust na Karlínském náměstí v Praze
   
21.4. Pohádkový den - hrad Kotnov - Tábor
   
4.5. Slavnosti draka - Trutnov náměstí
18.5. Závody dračích lodí - Lipno nad Vltavou - kemp Modřín
   
1.6. Rabování - státní hrad Rabí
1.6. Dětský den - Mutěnice
14.6. Dětský den - obec Dražejov
15.6. Strašidelný den - na hradním nádvoří v Nových Hradech
16.6. Živá zahrada - nádvoří zámku Korozluky
21.-22.6. Slavnosti pětilisté růže - pivovarské zahrady v Českém Krumlově
28.6. Zakončení školního roku - Mutěnice
   
6.7. Romantické odpoledne na zámku Štěkeň
13.7. Borůvkobraní - zámecká zahrada Borovany
27.7. Rumpálování - Strakonice - třetí hradní nádvoří
   
17.8. Městské slavnosti - Kolín
18.8. Slavnosti obce - Sousedovice
24.8. Valdštejnské slavnosti - Cheb pod hradbami
24.8. Císařský den - Kadaň - Smetanovy sady
   
7.9. Městské slavnosti - Lišov
7.9. Slavnosti loutek - loutkový spolek Nitka - Písek - park u kostela
7.9. Slavnosti královny Elišky - Hradec Králové - v městském parku
14.9. Svatohorská šalmaj - Příbram
14.9. Táborská setkání - Tábor - dětský koutek
21.9. Pouť v Kamenných Žehrovicích
28.9. Jarmark a pouť - obec Budyně u Bavorova
29.9. Třeboradické posvícení - Praha

2014

DATUM

MÍSTO

26.4. STRAKONICE - OTEVÍRÁNÍ TURISTICKÉ SEZONY
27.4. TÁBOR - HRAD KOTNOV
   
3.5. TRUTNOV - SLAVNOSTI DRAKA
   
17.5. PRAHA - STAROBOHNICKÉ POSVÍCENÍ
25.5. ZÁMEK KOROZLUKY
   
7.6. JINDŘICHŮV HRADEC
14.6. NOVÉ HRADY
20.6. a 21.6. ČESKÝ KRUMLOV- SLAV. PĚTILISTÉ RŮŽE
   
5.7. ŽACLÉŘ U TRUTNOVA
12. - 13.7. BOROVANY BORŮVKOBRANÍ
26.7. DIVADLO POD ČAROU PÍSEK - HISTORICKÉ SLAVNOSTI
   
5.9. KAPLICE DĚTSKÝ DEN
6.9. HRADEC KRÁLOVÉ
6.9. ČERNÍN - ZDICE
13.9. TÁBOR - TÁBORSKÁ SETKÁNÍ
13.9. LIŠOV - MĚSTSKÉ SLAVNOSTI
20.9. KAMENNÉ ŽEHROVICE POUŤ
28.9. BUDYNĚ VÁCLAVSKÁ POUŤ
   
6.12 ADVENTNÍ TRHY STRAKONICE
13. - 14. 12. ADVENTNÍ TRHY V PÍSKU
   

2015

datum: místo:
   
   
9. 5. Slavnosti draka Trutnov
15. 5. Brno - Cirkus Le Grando
16. 5. Závody dračích lodí Lipno nad Vltavou
15.- 16. 5. Nepomuk městské slavnosti
23. 5. Slavnosti města Netolice a staročeský řemeslný jarmark na Linecké stezce
24. 5. Zámek Korozluky slavnosti
30. - 31. 5. Teplice městské slavnosti
30. 5. Rabí
   
6. 6. Rudolfov Hornické slavnosti
6. 6. Jindřichův Hradec hradní slavnosti
19. - 20. 6. Slavnosti pětilisté růže
27. 6. Prachatice Slavnosti solné stezky
   
5. 7. Hornické slavnosti Žacléř
11. - 12. 7. Borovany Borůvkobraní
25. 7. Boží dar slavnosti města
25. 7. Střítež sraz rodáků
   
29. 8. Kadaň Císařské slavnosti
29. 8. Valdštejnské slavnosti Cheb
5. 9. Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové
12. 9. Táborská setkání
19. 9. Kamenné Žehrovice
26. - 27. 9. Slavnosti hradu Karlštejn
28. 9.

Budyně

4. 12. Adventní trhy Strakonice
12. - 13. 12. Adventní trhy Tábor a Písek

 

Kalendář akcí pro rok 2016

 

16. 4. Radomyšl - zahájení nohejbalové sezony
23. 4. Praha 8 - Libeňské posvícení -Libenský zámek
24. 4. Tábor Kotnov - Pohádkový den na hradě Kotnov
   
7. 5. Trutnov - Slavnosti draka
21. 5. Netolice - tradiční jarmark
21. 5. Lipno - závod dračích lodí
22. 5. Korozluky - zámek - Živá zahrada
28. 5. Rabí - dětský den Rabiáda
28. 5. Šrámkův Písek - festival alternativního divadla
   
4. 6. Jindřichův Hradec - Zámecké slavnosti
5. 6. Praha - Šárecké údolí 
17. - 18. 6. Český krumlov - Slavnosti pětilisté růže
23. 6. Praha - akce pro Zš Košíře,  Praha 5
25. 6. Historické slavnosti Libeňského míru 1608,  Praha 8
26. 6. Radomyšl - jihočeská pout
   
5. - 6. 7. Liberec- den s atrakcemi pana Al Rašída - náměstí
9. - 10. 7. Borovany - Borůvkobraní
23. 7. Boží dar - slavnosti
   
13. 8. Strážnice na Moravě - tradiční řemeslný jarmark a pout´ - skanzen
20. 8. Počátky?
27. 8. Císařský den v Kadani - městský park
28. 8. Ktiš na Prachaticku Bartolomějské staročeské trhy
   
3. 9. Hradec Králové - Slavnosti královny Elišky
9. 9. - 10. 9. Příbram - Svatohorská šalmaj - náměstí a klášter Svatá hora
17. 9. Táborská setkání - dětský ráj
17. 9. Praha - Podolí
24. 9. Kamenné Žehrovice - tradiční pout´
28. 9. Ostrava
28. 9. Budyně - Václavská pout´
1. 10. Zámek Krásný dvůr - historické slavnosti na zámku